26 Ocak 2017'da eklenmiş, 583 kişi görüntülemiş
İsmailoğlu Erim Ahşap
Adres : Seyrantepe Mah: Çelikay Cad: No: 1/B Kağıthane - İstanbul 34418
Telefon : (0212) 280 18 04
Faks : (0212) 282 72 62
E-Posta : info@ismailogluahsapmobilya.com - ozcanismailoglu@gmail.com
Websitesi : http://www.ismailogluahsap.com

İsmailoğlu Erim Ahşap

GOLD FİRMA
Ahşapın Estetik ve Kaliteye Dönüşümü!..
Ürün : Özel Mobilya Üretimi, Ahşap mobilya imalatı, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyon, Mağaza Tasarımı, Mağaza Dekorasyos Uygulamaları, Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, Avm Donanımı,  TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Ünitesi, Gömme Dolap. Oda ve Ofis Kapıları.
Aslında Bizi Her Yerde Görüyorsunuz!..
Marka : İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık 1989 yılında dahil olduğu mobilya sektöründe kurulduğu günden bu yana ilkeleri, etik değerleri önde tutan, yeniliklere daima açık hizmet anlayışı ile bilgi ve becerisini sürekli arttırmış ve mobilya sektöründe kapsamlı kolaylıklar sağlayan ürünleri ile tanınan İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon, ahşap mobilya üretim imalatıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.
Hazır projenin özel üretimi, iç dekorasyon uygulaması. Kurmuş olduğu altyapı sayesinde kişiye ve kuruma özel hizmet verebilen firma tüm özel projeli ahşap mobilya imalatı yanısıra, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti ve mimari proje esaslı butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyor. Kişiye ve kuruma özel tasarım ve kupon mobilya mimari projelerin iç dekorasyonunda çekici ve modern tasarımlar oluşturmaya özen gösteriyor. Uygulama boyunca mobilyaların yerleşimi tasarımı ve aksesuarların kullanımına oldukça önem veriyor. Modern, minimal gibi pek çok farklı tarza yönelik uygulamalarıyla hizmet veriyor.
Uygulama Alanları : Özel üretim mobilya, Ahşap mobilya ve marangozluk. İç mimarlık tasarım dekorasyon uygulama hizmeti ve mimari proje uygulaması. Ev dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza tasarımı, mağaza dekorasyon uygulamaları, mağaza stand, mağaza dekorasyonu hizmeti, mağaza dekorasyonu, mağaza tasarımı, mağaza stantları, mağaza raf sistemleri, avm donanımı, mağaza zincirleri tasarımları, iş merkezleri ve yönetim katları, idari ofisler ve ev mobilyaları Banyo ve Mutfak dekorasyonu, banyo dolabı, yemek odası ve yatak odası dekorasyonu ve mobilyaları, soyunma dolabı, gömme dolap, gömme dolap sistemleri, sürgülü dolap, ray dolap, tv ünite modelleri ve duvar üniteleri. Konut ve villa donanımı ile kişiye özel oda ve ofis kapıları benzeri iç mekân mobilyaları. Üretimden montaja kadar kendi bünyesinde gerçekleştiren tasarım ve imalat üretim.
Teknik Özellikler : İsteğe göre değişebilir. Projelendirmeden üretime özel tasarım ve kupon mobilya projeleri verilen ölçü ve renkte istenilen malzeme ile üretilmektedir. Kullanılan malzemeler doğal ahşap kaplama, masif ağaç, kaplama çeşitleri, MDFlam, suntaları, laminat kaplı kontraplak veya MDF gövdeli doğal kaplama lake, laminat, membran kaplı mobilyalar, metal, pleksi, kumaş, deri, lake ve cilasında uygun olanı önerilmektedir.
Firma Ürün İlişkisi : Üretici Firma
Hizmetler : Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt, Mimari Proje Uygulama
İşyeri ünvanınızı, iletişim bilgilerinizi ve üretim konunuzu belirterek
e-mail: info@ismailogluahsapmobilya.com  e-posta adresine mesaj gönderin size ulaşalım
İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 2 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı