Hakkımızda

SANAYİ DERGİSİ  “Türk sanayinin öncü kuruluşu”

1990 – 1993 yılları arasında Sabah Gazetesinde sayfa grafikeri olarak görev yaptıktan sonra 28 Ağustos 1995´te Ay-Dem Reklam Ajansı Gazete İlan Bürosu olarak kendi ofisimi kurdum. 2002 yılında ise Sanayi Dergisi’ni çıkarmaya başladım. Her çalışmaya maddi bir karşılık olarak bakmamak gerektiğine inanıyor, ben bunları değiştirmek için ne yapabilirim diyerek işin içine girmesi ve elinden geleni yapılması gerektiğini düşünüyorum.

Sanayi Dergisi gibi yoğun ziyaret alan, ticaret dünyasına mensup kişilerin ziyaret ettiği iş rehberinde Banner Link yani reklam bandı yayınlanması da büyük avantaj sağlıyor.

İnternet, düşük maliyet, etkili tanıtım ve yeniliklere açık olma nedenleriyle tercih ediliyor. Yeni ekonomi müşterilerinin büyük çoğunluğu internet kullanıcılarından oluşuyor. Bu şekilde sınırlarınızın ötesine taşarak dünyanın dört bir yanından fark edilir oluyorsunuz ve global olarak hedef kitlenize ulaşabiliyorsunuz.

Sanayi Dergisi, her bir müşteriyle olan ilişkiniz için keşfedilmemiş fırsatlarla dolu.  Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz size fark ettiğiniz yada fark edemediğiniz pek çok satış fırsatını bu şekilde sunabiliyor. Bu fırsatların belirlenip değerlendirilmesi için müşteri ve potansiyel müşterilerle sürekli bir iletişim içerisinde kalmak ve müşterilerle daha yakınlaşmak gerekir.

www.sanayidergisi.com.tr  kişiselleştirilmiş bire bir pazarlama yöntemleri ve kendine özgü e-formlar aracılığı ile doğabilecek fırsatları anında yakalamanıza ve satışa çevirmenize yardımcı oluyor.”

 

Misyonumuz;  Dünya Dönüşümünde Küçük ve Orta ölçekli firmalarımızla iletişimin gücüne güç katmak,

 

Vizyonumuz; Marka olmuş Sanayimizin SANAYİ DERGİSİ olmak.

 

BU ADRES SİZE ÇOK ŞEY KAZANDIRACAK

 

Aynur İŞCİ

Genel Yayın Koordinatörü