Gazeteci Aynur İşci Beşiktaş Belediyesi meclis üyeliği icin CHP ‘den aday oldu

22.10.2018

176 Kişi Okumuş

0 Yorum

Gazeteci Aynur İşci Beşiktaş Belediyesi  meclis üyeliği icin CHP ‘den aday oldu

Sanayi Dergisi genel koordinatörü

İŞCİ, gazetemize adaylığı ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu;Yerelde başarılı olmanın temel kuralı ve koşulu, seçmen ile iletişim kurmaktır. Gönül birlikteliğini sağlamaktır. Siyaset ve ticareti aynı sayanlar seçmeni de müşteri sanıyor. Öyle siyaset yapıyor. Ama siyaset ruhla yapılır, o ruhu da ideoloji yaratır.

NİÇİN ADAY ADAYI OLDUM?

Uzun yıllar gazeteci olarak emek verdiğim

Beşiktaş’ta
meclis üyesi seçilmem halinde, kadına şiddeti önleme, kadının ekonomik yaşama daha fazla katılımı, yeşil çevre ve yeşil girişimcilik, dezavantajlı sınıfında olan kadın, genç ve engellilerimizin sorunlarını çözümüne katkı projelerimi meclise taşıyacağım. Eğitim özgürlüğünün çerçevesinin genişlemesi adına başta Beşiktaş için, İstanbul ve ülkem için yararlı çalışmalar yapacağım.

İşci’nin adaylıkla ile ilgili  yaptığı kısa değerlendirmede şu cümlelerine dikkat çekti: ” Beşiktaş Belediye Meclis üyeliği aday adaylığına başvurumu yaparken “Emek en yüce değerdir” düşüncesi ile hak eden arkadaşların önemli sıralarda yer alması dileğimle aday gösterilemezsem de , her   zaman olduğu gibi partimin neferi olarak tüm aday arkadaşlarımın yanında çalışmalarıma devam edeceğim.

İlgili Terimler : , ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz