“Bu Adres Size Çok Şey Kazandıracak”

10.01.2017

437 Kişi Okumuş

0 Yorum

“Bu Adres Size Çok Şey Kazandıracak”
SANAYİ DERGİSİ;  sektörlere göre indekslenmiş üyesiyle firma bilgisine sahip,  İş Rehberidir. Sitemiz sürekli yeni firma bilgileri ile güncellenmektedir. Sitemiz yurtiçi ve yurtdışındaki firmaların size ulaşmaları en kısa ve ekonomik yoldan internet vasıtasıyla olacaktır.
SANAYİ DERGİSİ; gibi yoğun ziyaret alan, ticaret dünyasına mensup kişilerin ziyaret ettiği iş rehberinde Banner Link (reklam bandı) yayınlanması büyük avantaj sağlayacaktır.
Düşük maliyet, etkili tanıtım ve yeniliklere açık olması tercih nedenidir. Yeni ekonomi müşterilerinin büyük çoğunluğu internet kullanıcılarıdır. Sınırlarınızın ötesine taşarak dünyanın dört bir yanından fark edilir, global olarak hedef kitlenize ulaşabilirsiniz. Böylelikle yeni ekonomideki hedef kitlenize internetin sunmuş olduğu olanaklarla Sanayi Dergisi gibi, yalnızca iş dünyasına mensup kimselerin ziyaret ettiği ticaret siteleri vasıtasıyla ulaşmalısınız. Banner  Link aldığınız taktirde web siteniz incelenerek, arama motorlarından bulunmanız için yapacağımız hizmetlerden ücret alınmayacaktır.
SANAYİ DERGİSİ;  Her bir müşteriyle olan ilişkiniz keşfedilmemiş fırsatlarla doludur. Müşterileriniz ve potansiyel müşterileriniz size fark ettiğiniz yada fark edemediğiniz pek çok satış fırsatları sunar.
Bu fırsatların belirlenip değerlendirilmesi için müşteri ve potansiyel müşterilerle sürekli bir iletişim içersinde kalmak ve müşterilerle daha yakınlaşmak gerekir. Kişiselleştirilmiş bire bir pazarlama yöntemleri ve kendine özgü e-formlar aracılığı ile doğabilecek fırsatları anında yakalamanıza ve satışa çevirmenize yardımcı olmaktadır.
Böylece her müşterinizle aranızdaki ilişkiyi tek tek maksimum Ticari potansiyeline taşıyabilirsiniz.
MİSYONUMUZ;
Dünya Dönüşümünde Küçük ve Orta ölçekli Firmalarımızla iletişimin gücüne güç katmak,
VİZYONUMUZ;
Marka olmuş Sanayimizin Sanayi Dergisi olmak…
Sanayi Dergisi
Aynur İŞCİ
Genel Koordinatör
İlgili Terimler :

YORUMLAR